ZSL

Zespół Szkół Logistycznych
Technikum Nr 12 im. Stanisława Staszica
Branżowa Szkoła Nr 12

ul. J. Wł. Dawida 9-11, 50-527 Wrocław

Dart

Praca zdalna

Miejsca do pobrania plików umieszczonych przez nauczycieli - foldery umieszczone są na dysku OneDrive.


Dostęp do folderów udostępnionych - proszę wybrać odpowiednią kategorię przedmiotów na zakładce powyżej.
Po najechaniu na zakładkę w chmurce wyświetlają się przedmioty przypisane do grupy
Korzystamy z następujących systemów do pracy zdalnej:


Biblioteka

e-mail zamiast nr karty bibliotecznej

Jak czytać I Jak czytać II Integro

Marta Mazepa

Pedagog

Przejdź

Małgorzata Biskupek

Pedagog

Przejdź

Agnieszka Frankiewicz

Psycholog

Przejdź

Internat - rzeczy

pozostawionych w internaci

Przejdź

Małgorzata Biskupek

Wychowawca

Przejdź

Lena Gajewska

Klasy:

Przejdź

Danuta Winiarska

Klasy:

Przejdź

Marzena Molecka Reiniger

Klasy:

Przejdź

Alicja Jarosz

Klasy:

Przejdź

Agnieszka Łuckoś

Klasy:

Przejdź

Joanna Białas

Klasy:

Przejdź

Ewa Zakrzewska

Klasy:

Przejdź

Małgorzata Bujwid

Klasy:

Przejdź

Kamila Łyskawa

Klasy:

Przejdź

Agnieszka Banat

Klasy:

Przejdź

Karolina Kuśmierek

Klasy:

Przejdź

Piotr Woźniak

Klasy:

Przejdź

Beata Flegel

Klasy:

Przejdź

Justyna Szarańska

Klasy:

Przejdź

Beata Śliwińska

Klasy:

Przejdź

Agnieszka Doruch

Klasy:

Przejdź

Katarzyna Pałkiewicz

Klasy:

Przejdź
Barbara Centkowska-Małecka

Klasy:

Przejdź

Zdzisława Surdyka-Lubczyńska

Klasy:

Przejdź

Małgorzata Szydłowska

Klasy:

Przejdź

Beata Wojdyło

Klasy:

Przejdź

Marzena Krzempek

Klasy:

Przejdź

Cezary Budzeń

Klasy:

Przejdź

Wojciech Kania

Klasy:

Przejdź

Zbigniew Siwiec

Klasy:

Przejdź

Iwona Szabarkiewicz

Klasy:

Przejdź

Sylwia Nejfert

Klasy:

Przejdź

Aleksandra Pelc

Klasy:

Przejdź

Maria Bosek

Klasy:

Przejdź

Mirosława Musielak-Bełkot

Klasy:

Przejdź
Agnieszka Michalak-Ochrem

Klasy:

Przejdź

Ewelina Mielczarek

Klasy:

Przejdź

Witold Lwow

Klasy:

Przejdź

Ewelina Mielczarek

Klasy:

Przejdź

Piotr Surdyka

Klasy:

Przejdź

Karolina Jakubiak

Klasy:

Przejdź

Jolanta Butzek

Klasy:

Przejdź

Joanna Chojnacka-Dulas

Klasy: 1BM, 1BMP, 1TPKP, 1TS, 2BM, 2TL2, 2TLi, 3BM, 3TL2, 3TS.

Przejdź

Stanisława Tembrowska-Krysiak

Klasy:1TLi, 1TP, 2TK, 2TL1, 2TP, 2TS.

Przejdź

Leszek Szpiech

Klasy: wszystkie klasy 1

Przejdź

Agnieszka Skarupa

Klasy: 4TL1, 4TLi

Przejdź

Jolanta Włodarczak

Klasy: 1 BM, 2 BM, 3 BM, 2 TL1, 2 TLi, 3 TLi

Przejdź

Aneta Burdon

Klasy:

Przejdź

Monika Wojtaś

Klasy:

Przejdź

Krzysztof Michalik

Klasy:

Przejdź

Małgorzata Hamberg

Klasy:

Przejdź

Waldemar Szulc

Klasy:

Przejdź

Monika Andryszak

Instrukcja dostępu

Przejdź

Sylwia Piotrowska-Słysz

Instrukcja dostępu

Przejdź

Antoni Winiarski

Klasy:

Przejdź

Zbigniew Bogunia

Klasy:

Przejdź

Roland Potoczny

Klasy:

Przejdź

Aleksander Polakowski

Klasy:

Przejdź
Urszula Staszewska-Wiertelak

Klasy:

Przejdź

Oskar Olejnik

Klasy:

Przejdź

Robert Wolski

Klasy:

Przejdź

Krystyna Sochacka

Klasy:

Przejdź

Paweł Kułacz

Klasy:

Przejdź

Radosław Kycia

Klasy:

Przejdź

Marek Kramarz

Klasy:

Przejdź

Jerzy Ropiecki

Klasy:

Przejdź

Ewa Bienias

Klasy:

Przejdź

Anetta Matusik

Klasy:

Przejdź

Edyta Gil

Klasy:

Przejdź

Zuzanna Biros

Klasy:

Przejdź

Elżbieta Matyszczak

Klasy:

Przejdź

Joanna Wolfart-Piech

Klasy:

Przejdź

Beata Kajzer

Klasy:

Przejdź

Grzegorz Dorobek

Klasy:

Przejdź

Krzysztof Mikołajczak

Klasy:

Przejdź

Joanna Antoszewska

Klasy:

Przejdź

Kamil Kesler

Klasy:

Przejdź

Marek Bolek

Klasy:

Przejdź

Janusz Jagieło

Klasy:

Przejdź

Zbigniew Jarek

Klasy:

Przejdź


Instrukcje do korzystania z aplikacji MS Teams - konto w chmurze